01
Hakkımızda

AKB Reklam “ TÜM ÇÖZÜMLER, TEK ÇATI ALTINDA.” mottosu ile yola çıkarak, 2009 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Sektöründe 10 yıllık tecrübesiyle İstanbul ve çevre illerde birçok kurum ve özel kuruluşlara üst düzey kalitede hizmet vermektedir. 2009 yılından itibaren reklam ve yapı sektöründe faaliyet gösteren AKB Reklam, müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi haline getirmiş, eğitimli ve deneyimli personel kadrosu ile kendi alanlarında en iyi hizmeti sunmak adına emin adımlarla ilerlemektedir.

AKB Reklam, hizmet sektörünün ülkemizde artan gelişimine paralel olarak, zamanınızı geçirdiğiniz çalışma ve yaşam alanlarını, uluslararası standartlara uygun tasarım ve yapı bakımından kaliteli ortamlar haline getirmektedir. Edindiğimiz tecrübeler ve siz değerli müşterilerimizle geliştirdiğimiz karşılıklı anlayış ve güven ortamında, tüm hizmet ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sonuç odaklı çalışmak ilkemiz olmuştur.

02
Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

03
Vizyonumuz

AKB Reklam’ın amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

AKBREKLAM
HEMEN ARA
YUKARI